מי אנחנו?

מדרשת חברון היא מדרשה לטיולים וידיעת הארץ הקיימת 40 שנה ומציעה מגוון רחב של טיולים חד ורב יומיים, סיורים, ימי שדה, ימי גיבוש, פעילות אתגר בשטח, תוכן ערכי לאירועים משפחתיים ועוד. ניתן להזמין מהמדרשה טיול בודד או תוכנית טיולים שנתית, וכן הדרכה בלבד או חבילה הכוללת: הדרכה, אבטחה, תיאום אתרים, תחבורה ולוגיסטיקה.

ארץ התנ"ך:

מדרשת חברון יושבת בלב ארץ התנ"ך. טיולי המדרשה שמתמקדים באזורים בהם התרחשו סיפורי התנ"ך, ובאזורים בהם קמה מחדש מדינת ישראל בימינו. הסיורים בארץ התנ"ך משלבים את סיפורי ההיסטוריה הרחוקה עם סיפורי השנים האחרונות ונוגעים בלבו של כל אדם בישראל.

טיולי בתי ספר:

מדרשת חברון שמה לה למטרה להשלים את החינוך הפורמאלי בבית הספר, ולהביא לתהליכים חינוכיים בלתי פורמאליים בשטח.

באמצעות הדרכות מוחשיות וחווייתיות, אנו שואפים לחבר את התלמידים לנופי הארץ ואהבתה, שמירת טבע ואחריות אקולוגית, ארכיאולוגיה, היסטוריה תנ"ך ומורשת. על מנת שהטיול ישתלב בצורה הטובה ביותר בתהליך החינוכי של בית הספר, תכנית הטיולים נקבעת באופן אישי מול רכז הטיולים של בית הספר. וניתן לקבוע שיעורי הכנה בבית הספר לקראת הטיולים.

ועדי עובדים:

כל מקום עבודה צריך להתאוורר מדי פעם… אנחנו מזמינים אתכם לפעילויות שהן שילוב בין אתרי מורשת, הדרכה ערכית בעלת תוכן עשיר ואטרקציות  מגוונות.

אירועים מיוחדים:

ניתן להזמין פעילות ערכית לרגע אירועים משפחתיים שונים: בר/בת מצווה, ברית, ימי טיול משפחתיים סביב יום נישואים או יום הולדת ועוד. הפעילות נקבעת בהתאם לאופי המשפחה ולשאיפותיה מיום זה.